Melissen-Teebaum-Öl gelbsti esant skirtingiems virusiniams susirgimams. Neramūs vėjaraupiais sergantys vaikai po šios priemonės panaudojimo miega ramiau, jiems peršti mažiau ir jie šiek tiek nurimsta. Tas pats pasakytina ir apie Herpes infekciją, nes dar praėjusiame amžiuje buvo įrodytas melisų eterinio aliejaus teigiamas poveikis įveikiant Herpes virusą. Melissen-Teebaum-Öl - melisų ir arbatmedžio aliejų mišinys iš Original-Stadelmann®-Aromamišinių atsineša žolišką ir gaivų kvapą, lengvina uždegimą, pasižymi antivirusiniu poveikiu ir paskatina odos gijimą.

Galite naudoti lokaliai arba kaip kūno aliejų, tik nepamirškite prieš tai sudrėkinti odos rožių, melisų, arbatmedžio arba levandų hidrolatu. Taip pasieksite geriausių rezultatų.

Šį mišinį verta išbandyti neužtikrintiems ir baimių kupiniems vaikams. Jis padės nuraminti ne tik odą, bet ir sergančią sielą. Melisa žadina vidinę ramybę ir užtikrintumą.

Prieš išsineriat iš odos dėl jos niežėjimo ar rūpesčių atsipalaiduokite raminančioje vonioje su 1 v.š. aliejaus išmaišytu meduje ir papildomoje stiklinėje grietinėles. Pasižiūrėkite į situaciją iš šalies ir apsvarstykite ar ji verta tokio Jūsų sudirgimo.

Taip pat verta naudoti alergijomis besiskundžiantiems.

Patogiausia naudoti su purkštuku.

Sudėtis: levanda, manuka, melisa, arbatmedis, alijošius, rapsų aliejus.

Sudėtis (INCI): Canola oil/Glycine soja oil, Aloe barbadensis extract, Lavandula angustifolia oil, Melissa officinalis oil, Melaleuca alternifolia oil, Leptospermum scoparium oil.
Natūraliai sudėtyje esantys: Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Citral.


Original-Stadelmann® aromamišinių gamintojui svarbi natūrali kūno ir sveikatos priežiūra, todėl jų siūlomi aromamišiniai yra be sintetinių priedų ir konservantų.
baba. – natūralu, saugu, sveika.

Aliejus "Melissen Teebaum Öl" 50 ml

  • Gamintojas: BAHNHOF APOTHEKE
  • Prekės kodas: Aromamišinys "Melissen Teebaum Öl" 50 ml
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 17.25€


Susijusios prekės

Lūpų balzamas "Lippenbalsam" 9 ml

Lūpų balzamas "Lippenbalsam" 9 ml

Tai jautrią lūpų odą puoselėjantis balzamas. Šis Original-Stadelmann®-Aromamišinys pasižymintis malo..

10.43€

 Melissenhydrolat -melisų hidrolatas 100 ml

Melissenhydrolat -melisų hidrolatas 100 ml

Melisų hidrolatas (pH 4,0-4,5) žolinio kvapo melisų vanduo. Šis  Original-Stadelmann®-hidr..

13.43€

Žymės: vėjaraupiai, miegas, niežulys, sudirgusi oda,