Dantų dygimo skausmą lengvinantis, kraujotaką aktyvuojantis ir šildantis Original-Stadelmann®-Aromamišinys. Jis kvepia intensyviai žolynais ir prieskoniais.

Jeigu Jūsų vaikui dygsta dantukas kelis kartus per dieną tepkite šiuo dantų aliejumi žando išorę. Žinoma, jis stebuklų nepadarys ir visiškai skausmo nenuims, tačiau dantų dygimo skausmą tikrai palengvins. Daug mamų gerai atsiliepia apie raminantį dantų aliejaus poveikį. Jis taip pat pagelbės dygstant krūminiams dantims vaikams arba dygstant protiniams dantims suaugusiems.

Šio Original-Stadelmann®-Aromamišinio sudėtyje yra daug metų raminančiomis savybėmis pasižyminti ramunėlė, o gvazdikėlis gelbsti su šildančiu ir skausmą mažinančiu poveikiu.

Būkite atsargūs ir nenaudokite esant intensyviai saulei!

Šį mišinį galite naudoti ir kitais atvejais, kai norite skausmą mažinančio, kraujotaką aktyvinančio ir šildančio poveikio, kaip pavyzdžiui skausminga įtampa kaklo zonoje, skundžiantis menstruacijų skausmais arba raumenų skausmu po sporto. Dideliems plotams įpilkite į šį Original-Stadelmann®-Aromamišinį trečdalį kviečių gemalų aliejaus.

Sudėtis: ramunėlė, levanda, gvazdikėlis, jonažolė, alyvuogių aliejus, nakvišų aliejus.

Sudėtis (INCI): Olea europaea oil, Hypericum perforatum extract, Oenothera biennis oil, Anthemis nobilis flower oil, Lavandula angustifolia oil, Eugenia caryophyllus bud oil.
Natūraliai sudėtyje esantys: Limonene, Linalool, Geraniol, Eugenol.


Original-Stadelmann® aromamišinių gamintojui svarbi natūrali kūno ir sveikatos priežiūra, todėl jų siūlomi aromamišiniai yra be sintetinių priedų ir konservantų.
baba. – natūralu, saugu, sveika.

Dygstančių dantų aliejus "Zahn Öl" 5 ml

  • Gamintojas: BAHNHOF APOTHEKE
  • Prekės kodas: Aromamišinys "Zahn Öl" 5 ml
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 6.75€


Susijusios prekės

Iriso šaknis

Iriso šaknis

Dygstant dantukams vaikai mėgsta pačiupti įvairius daiktus ir juos griaužti. Pasiūlykime vaikams..

15.99€

Žymės: dantų dygimas, skausmas