Žolynais kvepiantis, patalpas dezinfekuojantis Original-Stadelmann®-Aromamišinys. Pats kvapas išduoda, kad šis aromamišinys garinėje lempoje veikia stipriai antiseptiškai ir naikina virusus.

Turbūt daugeliui mūsų pažįstama situacija, kai prasidėjus peršalimo laikotarpiui ar kitoms virusinėms ligoms, norisi išvalyti erdves, kuriuose gyvename. Gal tai namai, į kuriuos grįžtame iš viešų erdvių, gal tai biuras, kuriame lankosi nemažai žmonių, gal tai seminaro patalpa, kurioje buvo susirinkę daug klausytojų. Čia puikiai gali Jums pagelbėti Thymian- Zitrone Raumduft Original-Stadelmann®-Aromamišinys. Pastatykite garinę lempą, kad plačiai pasklistų dezinfekuojantis kvapas, jei naudojate elektrinę garinę lempą galite palikti šį kvapą sklisti ir ilgesnį laiką.


Siekiant geriausių rezultatų rekomenduojama naudoti visą Original-Stadelmann®  peršalimo produktų liniją: "stebuklingą" nosies balzamą  ENGELWURZ , aliejų imunitetui THYMIAN ANGELIKA , kosulio balzamą THYMIAN MYRTE , šiltą BIČIŲ VAŠKO KOMPRESĄ , peršalimo profilaktikai  skirtą erdvių kvapą ERKÄLTUNGS BEFREIEND .Sudėtis: šventagaršvė, pocūgė, levanda, čiobrelis, kedrinė pušis, citrina.


Original-Stadelmann® aromamišinių gamintojui svarbi natūrali kūno ir sveikatos priežiūra, todėl jų siūlomi aromamišiniai yra be sintetinių priedų ir konservantų.
baba. – natūralu, saugu, sveika.

Patalpas dezinfekuojantis kvapas "Thymian Zitrone" 5 ml

  • Gamintojas: BAHNHOF APOTHEKE
  • Prekės kodas: Aromamišinys "Thymian Zitrone" 5 ml
  • Prieinamumas: Pristatymas per 1-4 savaites
  • 16.43€
  • 12.99€


Susijusios prekės

Peršalimo aliejus "Erkältungsöl befreiend" 5 ml

Peršalimo aliejus "Erkältungsöl befreiend" 5 ml

Gaivus peršalimo aliejus yra gaivaus žolinio kvapo, jis veikia vėsinančiai, antibakteriškai ir p..

12.75€

Žymės: peršalimas, kvėpavimui, kvėpavimas, virusai, skatina atsikosėjimą, imunitetas