Žolynais ir levandomis kvepiantis Immortelle-Akut spray  dezinfekuoja ir skatina žaizdų gijimą. Šis Original-Stadelmann®-Aromamišinys pagelbsti organizmo priešuždegiminėms funkcijoms, palengvina skausmą ir aktyvuoja odos regeneraciją. Šį aromamišinį galite naudoti, kaip pirmosios pagalbos priemonę, kol bus galimybė suteikti medicininę pagalbą . Taip pat Immortelle-Akut spray  yra pasiteisinusi priemonė jau ilgiau gyjančių žaizdų, odos sudirgimų priežiūrai arba kaip žaizdos apsauga ir priežiūra esant kateteriui ar zondui.

Immortelle-Akut spray - rekomenduojama turėti tiek namie, tiek kelionėje. Šis aromamišinys tinka bet kokio tipo odos sužeidimams, odos sudirgimams, žaizdų plovimui. Taip pat tai pasiteisinusi priemonė esant sumušimams ir mėlynėms. Esant nudegimams ši priemonė suteiks palengvėjimą ir aktyvuos odos regeneraciją. Immortelle-Akut spray pagamintas be alkoholio ir turi sterilų purkštuką, kad vaistinėje patikrintas aromamišinys būtų saugus naudoti žaizdų priežiūrai.

Šia priemone rekomenduojama papurkšti odą esant vabzdžių įkandimams.

Prieš naudojimą suplakti.  

Sudėtis: šlamutis, levanda; levandų, šlamučio ir rožių hidrolatai.

Sudėtis (INCI): Lavandula angustifolia water, Rosa damascena flower water, Helichrysum italicum flower water, Lavandula angustifolia oil, Helichrysum italicum flower oil.
Natūraliai sudėtyje esantys: Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Citral, Eugenol, Coumarin, Benzyl alcohol.


Original-Stadelmann® aromamišinių gamintojui svarbi natūrali kūno ir sveikatos priežiūra, todėl jų siūlomi aromamišiniai yra be sintetinių priedų ir konservantų.
baba. – natūralu, saugu, sveika.

Žaizdų priežiūra "Immortelle Akut Spray"

  • Gamintojas: BAHNHOF APOTHEKE
  • Prekės kodas: Immortelle Akut Spray
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 11.93€


Susijusios prekės

Hidrolatas žaizdų priežiūrai "Rose Teebaum Hydrolat" 55 ml

Hidrolatas žaizdų priežiūrai "Rose Teebaum Hydrolat" 55 ml

Šis aromamišinys gelbsti įvairiausių žaizdelių gydymui. Šis Original-Stadelmann®-Aromamišinys tu..

14.93€