TINKLARAŠTIS

SIUNTINIAI

SIUNTINIAI

Norime patikslinti, kodėl Jūsų paketai keliauja LIETUVOS PAŠTU registruotu pirmenybiniu būdu. Kai užsakote natūralius sveikatos ir kūno priežiūros produktus, kurie pagaminti be sintetinių priedų, be konservantų ir be nebūtinų konsistenciją užtikrinančių medžiagų, mes rūpinamės, kad šios prekės Jus pasiektų aukščiausios kokybės.

ATSARGIAI - FOTOTOKSIŠKA!!!

ATSARGIAI - FOTOTOKSIŠKA!!!

Ar žinojote, kad kai kurie eteriniai aliejai veikia FOTOTOKSIŠKAI?

Fototoksiškumas yra apibrėžiamas kaip JAUTRUMAS SAULEI dėl tam tikrų medžiagų, kurios yra kai kuriuose eteriniuose aliejuose ir panaudojus tuos aliejus ar jų mišinius  TIESIAI ANT ODOS ji tampa jautri ne tik saulei, bet ir bet kokiems UV spinduliams (pvz. soliariumui)...


PULSO KOMPRESAS

PULSO KOMPRESAS

Pulso kompresas tradiciškai naudojamas norint stiprinti kraujotakos sistemą arba karščiuojant.

Tinka tiek mažiausiems, tiek suaugusiems:

  • esant galvos skausmams
  • nuovargiui ar stresui
  • kraujotakos aktyvavimui visose temperatūros stadijose (tik naudojama skirtingai: sausi arba drėgni)
  • sukilusios temperatūros mažinimui.

Daugkartiniai, natūralūs ir patogūs naudoti pulso kompresai  labai efektyvūs. Padeda nusiraminti, gerai jaustis ir mobilizuoti organizmo jėgas.

Natūralūs kompresui pritaikyti audiniai sustiprina efektą ir padeda įvairiai naudoti kompresus kasdienoje, laisvalaikiu ar sportuojant, sveikatos priežiūroje.


Kaip apsaugoti šeimą nuo erkių be chemijos?

Kaip apsaugoti šeimą nuo erkių be chemijos?

Kaip apsaugoti šeimą nuo erkių be chemijos?

Nuostabias vasariškas dienas, pilnas kelionių ir išvykų, kartais apkartina nepageidaujami vabzdžiai - ERKĖS. Dalijamės savo žiniomis  apie apsisaugojimą nuo jų natūraliomis priemonėmis. 
Aromaterapinėje literatūroje labiausiai rekomenduojama naudoti nerafinuotą KOKOSO ALIEJŲ, kuriuo patepama oda. Tai visiškai švelni priemonė, kuri dar turi ir natūralią apsaugą nuo saulės (SPF4). Berlyne dirbančių profesorių atliktas tyrimas rodo, kad tepant odą kokosų aliejumi, gaunama apie 70% apsauga nuo erkių. 

Kitas variantas - naudoti juodgrūdės nerafinuotą aliejų. Šis aliejus - itin efektyvi priemonė stiprinti imunitetą. Ji taip pat turi stipriai erkes atbaidantį poveikį. Tam reikėtų išgerti 0,5 arbatinio šaukštelio aliejaus per dieną (suaugusiems ir vaikams virš 3 metų). Vakarų Europoje juodgrūdės aliejaus kursas itin rekomenduojamas ir populiarus imuniteto stiprinimui. 

Jei vis tik norėtumėte kažko kvapnaus, malonaus, gėliško ir nemėgstamo erkių - patarčiau rinktis kvapiųjų palergonijų eterinį aliejų. Tik noriu atkreipti dėmesį, kad ETERINIAI ALIEJAI NEGALI BŪTI TEPAMI ANT ODOS NEPRASKIESTI - geriau kvėpinti rūbą, vežimėlį, o gal net kokią suveltą iš vilnos gėlę.
Mes taip par rekomenduojame išbandyti citronella-kokos-odos balzamas , kuris sukurtas vaistinėje Vokietijoje, kad tiktų net patiems mažiausiems.

Kas dar gali būti geriau už nosies dušą UŽSIKIMŠUSIAI ar BĖGANČIAI NOSIAI?

Kas dar gali būti geriau už nosies dušą UŽSIKIMŠUSIAI ar BĖGANČIAI NOSIAI?

NOSIES DUŠAS apsuptas mitais ir daugeliui sukelia baimę. Kaip visada geriausiai tai įveikti žinant kam naudingas nosies dušas ir kaip jis naudojamas...

GERA DALINTIS ŽINIOMIS

GERA DALINTIS ŽINIOMIS

Pravėrusi savo namų duris baba. bendrakūrėja JURGA pasakoja kaip apsaugoti vaikus atėjus šaltajam sezonui.

Užeikite ir pasmalsaukite MAMYČIŲ KLUBO LAIDOJE

APIE MUS KALBA

APIE MUS KALBA

Dėkojame Urtei Kasparavičiūtėi už malonų bendravimą ir gražų straipsnį apie mus bzn start SUKŪRĖ VERSLĄ SUJUNGIANTĮ SKIRTINGAS MEDICINOS SRITIS 

...„Ši veikla gimė iš asmeninių paieškų, kai laukiausi trečio vaikelio. Ir nors atrodo, kad tiek visko žinojau, bet šis nėštumas buvo lydimas baimių ir įtampos, sveikatos nusiskundimų, kurių nesinorėjo spręsti sintetinių priemonių pagalba. Drauge su Erika ėmėme ieškoti, kas gali pagelbėti ir taip atradome "raktą"....

BALTŲ NAMŲ PASAKA

BALTŲ NAMŲ PASAKA

JURGOS ISTORIJA:
"Prieš gerą dešimtmetį pradėjau kurti savo namų pasaką – tokią pat baltą: baltais baldais, kilimais, baltomis sienomis. Balta, balta, kur dairais. Taip, čia buvo apie mane: idiliška tvarka ir ramybė, į kurią po intensyvios darbo dienos įkrisdavau tarsi į baltą ir minkštą sniego pusnį. Jaučiausi saugi ir nepajudinama tarsi stiprus sniego luitas. Tvirtai žinojau, ką noriu veikti gyvenime: farmacijos studijos ir darbas man sekėsi. Įsivaizduodavau, ir kaip mano gyvenime atsiranda šeima, įsiliejanti į baltą namų pasaką… Ir ji atsirado. Netikėtai, bet planuotai. Ir kaip netikėtai su kiekvienu vaiku, mano gyvenimas keitėsi, įnešdamas vis naujų spalvų, paslėpdamas įsitikinimus į vienus stalčiukus ir atverdamas naujus...

SVEIKI

SVEIKI

Esame Jurga ir Erika, dvi šešių vaikų mamos nepaliaujančios ieškoti pasiteisinusių ir patikrintų būdų gyventi sveiką ir atsakingą gyvenimą. Asmeninės patirtys skatino ieškojimus ir norą turėti pagrįstą ir tvirtą savo nuomonę. Tam ypač naudingos Jurgos farmacijos magistro studijose sukauptos žinios ir žinios gaunamos Erikai studijuojant aromaterapiją Vokietijoje. Mes mielai dalinamės savo turimomis žiniomis apie natūralią, saugią, kokybišką ir tuo pat metu paprastą šeimos sveikatos priežiūrą. Džiaugiamės galėdamos pasiūlyti aukščiausios kokybės Original-Stadelmann®-Aromamišinius sukurtus ir gaminamus vaistinėje Kemptene Vokietijoje. Tai nuo 1988 m. gaminami rankų darbo gaminiai, iš aukščiausios kokybės žaliavų, kuriuos gaminant laikomasi atsakomybės ne tik už galutinį produktą, bet lygiai taip pat atsakomybės už gamtą ir kiekvieną darbuotoją. Šiuose aromamišiniuose nėra sintetinių priedų ir konservantų. Na o Wickel&Co kompresai yra puikus Original-Stadelmann®-Aromamišinių papildymas, jie pagaminti iš natūralių ir draugiškai gamtai apdirbtų audinių, kurie džiugina ilgalaikiu naudojimu.


natūralu. saugu. sveika.

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)