VIRUSAI! KAIP APSISAUGOTI?

Viešoje erdvėje gausybė informacijos apie plintančius virusus.

Svarbu, kad žinotumėte kaip apsisaugoti ir padėti savo organizmui susidūrus su juo.


Mūsų aplinka, o ir mūsų pačių kūnas apsuptas įvairių mikrooraganizmų, kurių vieni yra mums naudingi, o kiti gali sukelti įvairius susirgimus. Tam kad lengvai juos įveiktumėme turime pasirūpinti savo imunitetu, savo kūno ir emocijų priežiūra bei mityba.

Visų pirma linkėtime Jums ramybės ir gyvenimo džiaugsmo. Tai puikiai aktyvuoja mūsų gynybines jėgas. Rinkitės aktyvų laiką gryname ore, Jums mielus ir malonius pokalbius, skirkite laiko mėgstamai veiklai. Įtampos kupinomis akimirkomis pabandykite įžvelgti šių situacijų naudą ir koncentruokitės į sprendimus. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galima rasti aromamišinių galinčių padėti susikoncentruoti darbui ar padedančių atsipalaiduoti po sunkios ir įtemptos dienos, kas padeda atkurti organizmo apsaugines jėgas.


Venkite nebūtinų apsilankymų viešose vietose. Pasisveikinimų duodant ranką ar apsikabinant.


Po kontakto su labiausiai virusų ir mikrobų mėgstamais paviršiais nelieskite veido, nosies, burnos. Virusų ir mikrobų mėgstami paviršiai: rankos, durų rankenos, jungikliai, vandens kranai, ekranai ir automatų klaviatūros parduotuvėse ir bankuose, turėklai bei liftai, o namuose dar ir nuotolinio valdymo pultas. Ant šių paviršių virusai gali išgyventi net iki 18 valandų. 


Rekomenduojama dažnai plauti rankas tekančiu šiltu vandeniu su muilu apie 20-30s nepamirštant ne tik delnų, bet ir plaštakos, bei nagų higienos. 

Dezinfekciniu skysčiu rekomenduojame nepiktnaudžiauti ir jį naudoti tik nesant galimybei plauti rankas. Rekomenduojame Sonett dezinfekcijos priemones.Patalpas verta dezinfekuoti garinant antivirusinių savybių turinčius aromamišinius - tam puikiai tinka Thymian Zitrone , Erkaeltungs befreiend , Elfenwald ,  kūdikiams, vaikams bei nėščiosioms Erkaeltungsol waermend . Dar labai rekomenduojami aromamišiniai su bergamote, pasiūlome  nuostabų aromamišinį Lebensfreude.  Patalpose didžiausią efektą gausite garindami lempoje , taip pasieksite iki 20 kv.m plotą. Užlašinus ant garinimo akmenėlio eteriniai aliejai skleisis 2-3 kv.m plote (pvz. prie lovos ar ant darbo stalo). Šiuos aromamišinius galite naudoti ir nešiodamiesi su savimi ir vis pauostydami  stikliniame inhaliatoriuje ar užlašinę ant nosinės. 


Vaikus išleidžiant į darželius ar mokyklas rekomenduojame ir pačios kvėpiname juos natūraliais kvepalais Thymian Benzoe , šie kvepalai neužgožia supančių mus kvapų bei nedirgina aplinkinių. Puikiai tinka net patiems jautriausiems vaikučiams bei nėščiosioms.  Juos patogu ir lengva naudoti.


Mūsų organizmo sveikata yra neatskiriama nuo kasdienės jo priežiūros. Visų pirma odos apsauginio sluoksnio neardantys prausikliai. Mes patariame išbandyti natūralius prausiklius su eteriniais aliejais.

Po prausimosi dar drėgną kūną patepti trupučiu nerafinuoto kokosų aliejaus, paskui nuplaukite švariu vandeniu. Remiantis tyrimais kokoso aliejaus naudojimas gali pagelbėti saugantis nuo lipidais apgaubtų virusų, kaip kad Maedi Visna virusas (ožkoms ir avims),  Citomegalo virusas (CMV), Eppstein-Barr virusas, gripo virusas, Leukemijos virusas (pvz., Kačių LV = FeLV), Pneumo virusas, Hepatito C virusas. Kokosų aliejus pažeidžia kai kurių lipidais gaubtų virusų ir bakterijų membraną.  Dabar plintantys Koronavirusai turi tokį lipidinį sluoksnį. Todėl verta į savo kasdienę rutiną įtraukti kokoso aliejaus naudojimą kūno priežiūrai, rytiniam aliejaus siurbčiojimui. Taip pat naudojant jį maistui.  Šaltinis  https://scinapse.io/papers/1977553394  


Taip pat verta daryti kasdienius kūno įtrinimus su Thymian Angelika , Melissen Teebaum arba su Strubbelpeter aliejais. Jie padės aktyvuoti organizmo gynybines jėgas. Šie visi aromamišiniai tinka net mažiausiųjų kūno priežiūrai. Galite tepti pagal pageidavimą: krūtinę, nugarą ar pėdutes.


Vakare rekomenduojame išplauti nosies gleivinę, nes joje gali būti iš aplinkos atkeliavę ir nosies gleivinėje prisitvirtinę virusai. Tam idealiu atveju tinka nosies dušas su tinkamos koncentracijos išvalytų druskų tirpalu. Nosies dušas yra ir didžiausias mūsų gelbėtojas sloguojant.


Vaikams, o ir sau patiems dažniau pagaminkite natūralių vaistažolių arbatų. Itin mūsų mėgstama švitrūnų arbata, kuri turi daug polifenolių, medžiagų, kurios veikia organizme kaip antioksidantai, pagelbsti kaip prevencijos priemonė, bei jau sergant užkrečiamomis ligomis. Taip pat puikiai tinka čiobrelių, šalavijų, erškėtrožių, juodųjų serbentų lapų, gauromečio arbatos ir tt... Arbatas verta gurkšnoti šiltas kiek ilgiau palaikant burnoje. Nepamirškite, kad profilaktiškai naudojant arbatas derėtų rinktis vis skirtingas arbatžoles.

Taip pat labai mėgstame švitrūno pastiles, kurios taip pat labai efektyvios.

Naudingi gali būti šeivamedžio uogų ekstrakto, bei cinko ir vitC natūralūs šaltiniai.  


Jau susirgus virusinėmis ligomis prie aukščiau vardintų priemonių verta išbandyti: visą Original- Stadelmann® peršalimo produktų linkiją: "stebuklingą" nosies balzamą ENGELWURZ, aliejų imunitetui THYMIAN ANGELIKA, kosulio balzamą THYMIAN MYRTE, šiltą BIČIŲ VAŠKO KOMPRESĄ , bei patalpas dežinfekuojančius bei kvėpavimą lengvinančius aromamišinius THYMIAN ZITRONEERKÄLTUNGS BEFREIEND

  • VIRUSAI! KAIP APSISAUGOTI?

Related Products

 Aliejus imunitetui "Thymian Angelika Öl" 50 ml

Aliejus imunitetui "Thymian Angelika Öl" 50 ml

Itin mėgstamas čiobrelių ir vaistinės šventagaršvės aliejus  kaklo, krūtinės ir pėdų ..

17.99€ 19.40€

Peršalimo aliejus "Erkältungsol wärmend" 5 ml

Peršalimo aliejus "Erkältungsol wärmend" 5 ml

Šildantis peršalimo aliejus yra balzamiškai kvepiantis, kvėpavimą išlaisvinantis Original-Stadelmann..

15.93€

Aliejus "Melissen Teebaum Öl" 50 ml

Aliejus "Melissen Teebaum Öl" 50 ml

Melissen-Teebaum-Öl gelbsti esant skirtingiems virusiniams susirgimams. Neramūs vėjaraupiais serga..

17.25€

Peršalimo aliejus "Erkältungsöl befreiend" 5 ml

Peršalimo aliejus "Erkältungsöl befreiend" 5 ml

Gaivus peršalimo aliejus yra gaivaus žolinio kvapo, jis veikia vėsinančiai, antibakteriškai ir p..

16.75€

 Emser nosies dušas

Emser nosies dušas

Emser nosies dušas su rekomenduojama druska iš karštųjų šaltinių Vokietijoje. Nosies plovimas su dru..

17.99€ 19.50€

 Emser druska nosies dušui N50

Emser druska nosies dušui N50

Emser nosies dušas su rekomenduojama druska iš karštųjų šaltinių Vokietijoje. Nosies plovimas su dru..

19.00€

Aromamišinys dušas & šampūnas su santalmedžiu "Sandelholz" 500ml

Aromamišinys dušas & šampūnas su santalmedžiu "Sandelholz" 500ml

Plaukų ir viso kūno priežiūrai skirtas prausiklis, kuriuo džiaugiasi vaikai ir suaugusieji.  Pr..

29.93€