VIRUSAI! KAIP APSISAUGOTI?

Mūsų aplinka, o ir mūsų pačių kūnas apsuptas įvairių mikroorganizmų, kurių vieni yra mums naudingi, o kiti gali sukelti įvairius susirgimus.

Tradicinių ir visiems gerai žinomų patarimų nekartosime. Dauguma priemonių tinka nėščiosioms ir naujagimiams.


baba. TOP 7 patarimai*:

  1. Vaikus išleidžiant į darželius ar mokyklas ant pulsuojančių odos vietų (riešo, vidinio alkūnės linkio, kaklo, už ausies, pakinklius) patepkite rutuliniu Thymian Benzoe. Šis natūralaus ir švelnaus kvapo aromamišinys neužgožia supančių kvapų bei nedirgina aplinkinių. Šildantis, imunitetą stiprinantis aromamišinys lengvina kvėpavimą ir kosulį, ramina.

  2. Grįžę po sunkios ir įtemptos darbo dienos apipurškite odą hidrolatu ThymianHydrolat. Jis padeda atkurti organizmo apsaugines jėgas ir atsipalaiduoti. Peršalimo laikotarpiu galima su šiuo hidrolatu daryti krūtinės ar kaklo kompresus.

  3. Darykite kasdienius kūno įtrinimus su Thymian Angelika aliejumi. Jis stiprina ir aktyvuoja imuninę sistemą, palengvina kvėpavimą ir kosulį. Tinka kaklo, krūtinės ir pėdų masažui. Naudokite ilgesnį laiką jei angina ar ausies skausmai kartojasi. Sudėtyje nėra kamparo.

  4. Tinkamai rūpinkitės asmenine higiena ir naudokite apsauginio odos sluoksnio neardančius prausiklius su eteriniais aliejais Dusch & Ölbad Thymian-Myrte. Dušas ar vonia su čiobrelių ir mirtų aliejaus prausikliu lengvina kvėpavimą, šildo ir gali padėti sustiprinti imuninę sistemą. Pilnai voniai vaikams naudokite 1 valgomąjį šaukštą, suaugusiems 3-4 šaukštus. Šaltuoju metų laiku naudokite kaip rankų muilą.

  5. Vakare profilaktiškai išplaukite nosies gleivinę, nes būtent ten kaupiasi iš aplinkos patekę virusai. LOR gydytojų teigimu, nosies plovimas dvigubai sumažina viruso kiekį gleivinėje ir tikimybė, kad susirgsite kvėpavimo ligomis sumažėja du kartus. Tam idealiai tinka nosies dušas EMSER su tinkamos koncentracijos išvalytų druskų tirpalu. Nosies dušas padeda ir esant užsikimšusiai ar bėgančiai nosiai.

  6. Jau susirgus virusinėmis ligomis ir prasidėjus slogai, išorinius nosies sparnelius tepkite "stebuklingu" nosies balzamu Engelwurz. Jis tinka tiek užsikimšusiai, tiek bėgančiai nosiai. Tai populiariausias ir dažniausiai rekomenduojamas Original-Stadelmann® peršalimo linijos produktas.

  7. Kūdikius ar vaikus užklupus kosuliui, įtrinkite krūtinę, pėdutes ar nugarą būtent jiems tinkančiu čiobrelių ir mirtų balzamu, meiliai vadinamu „kosulio balzamu“ Thymian Myrte Balsam. Žolynais kvepiantis aliejų mišinys veikia raminančiai ir atsikosėjimą lengvinančiai. Šiame mišinyje nėra nei mėtų, nei kamparo, nei eukalipto aliejų, todėl jau daug metų jis yra vienas vaikų mėgstamiausių Original-Stadelmann® produktų.


Jūsų 

balansas.aromato.būdas.atsigauti.Pastaba:

* Informacija straipsnyje yra baba. papildomas komentaras ir teigiamos patirtys, nekeičiantys gamintojo informacinio lapelio nurodymų bei rekomendacijų, nepamirškite vadovautis jais.  • VIRUSAI! KAIP APSISAUGOTI?

Related Products

Aliejus imunitetui Thymian Angelika Oil 50 ml N1

Aliejus imunitetui Thymian Angelika Oil 50 ml N1

Savybės:Imuniteto stiprinimui. Tinka kaip raminantis aliejus įtrinimams ir įvyniojimams. Aromamišiny..

14.99€

Nosies tepalas "Engelwurzbalsam" 15 ml N1

Nosies tepalas "Engelwurzbalsam" 15 ml N1

Savybės:Tepalas skirtas sloguojant, esant jautriai nosiai. Aromamišinys. Tinka ir naujagimiams.Tik i..

12.99€

Peršalimo ir kosulio balzamas Thymian Myrte, vaikams 30 ml N1

Peršalimo ir kosulio balzamas Thymian Myrte, vaikams 30 ml N1

Savybės:Balzamas peršalimui. Tinka įtrinimams ir įvyniojimams. Aromamišinys. Tinka kūdikiams ir nėšč..

10.99€

Apsaugantis rutulinis kvapas Thymian Benzoe 10 ml N1

Apsaugantis rutulinis kvapas Thymian Benzoe 10 ml N1

Savybės:Apsaugantis kvapas. Šildantis, imunitetą stiprinantis aromamišinys lengvina kvėpavimą ir kos..

10.99€

Čiobrelių hidrolatas peršalimui Thymianhydrolat 100 ml N1

Čiobrelių hidrolatas peršalimui Thymianhydrolat 100 ml N1

Savybės:Peršalimui, odos priežiūrai. Tinka patalpų dezinfekavimui. Hidrolatas.Tik iš ekologiškų, ser..

12.99€

Kūno prausiklis Thymian Myrte 300 ml N1

Kūno prausiklis Thymian Myrte 300 ml N1

Savybės:Dušas ar vonia su čiobrelių ir mirtų eterinio aliejaus kūno prausikliu lengvina kvėpavimą, š..

16.99€

Emser nosies dušas suaugusiems N1 + speciali druska, rinkinys

Emser nosies dušas suaugusiems N1 + speciali druska, rinkinys

Savybės: Prietaisas skirtas vaikų nuo 12 m. ir suaugusiųjų nosies plovimui..

23.99€