Notice: Undefined variable: original in /home/baskas/domains/babataskas.lt/public_html/catalog/controller/newsblog/article.php on line 188Notice: Undefined variable: thumb in /home/baskas/domains/babataskas.lt/public_html/catalog/controller/newsblog/article.php on line 189 Kas dar gali būti geriau už nosies dušą UŽSIKIMŠUSIAI ar BĖGANČIAI NOSIAI?

Kas dar gali būti geriau už nosies dušą UŽSIKIMŠUSIAI ar BĖGANČIAI NOSIAI?

NOSIES DUŠAS apsuptas mitais ir daugeliui sukelia baimę. Kaip visada geriausiai tai įveikti žinant kam naudingas nosies dušas ir kaip jis naudojamas.

Tai nesudėtinga ir neskausminga priemonė galinti stipriai pagelbėti esant UŽSIKIMŠUSIAI ar TEKANČIAI NOSIAI, esant ŠIENLIGEI ar SINUSITUI. Remiantis ajurveda nosies plovimas gali nuraminti po sunkios dienos galvoje besisukančias mintis  

Mes net neįsivaizduojame šeimos sveikatos priežiūros be nosies dušo, nes matydami gerą pavyzdį vaikai nuo 3,5 metų puikiai patys sugeba išsiplauti nosį nosies dušu. Tai darome sloguojant ar esant slogos sukeltam kosuliui, pabuvus dulkių ar virusų pilnoje aplinkoje...

Ar gi tai ne nuostabu, kad natūraliomis ir saugiomis priemonėmis galima pagelbėti sau ar savo šeimos nariams jaustis geriau?

Tam kad nosies dušas pavyktų svarbu, kad tirpalui pagaminti reikia naudoti išvalytą druską ir tikslų jos kiekį, kad tirpalas atitiktų fiziologinio skysčio koncentraciją. Tuomet bus išplaunami nosies gleivinėje esantys dirgikliai (alergenai, dulkės ar virusai) bus palengvintas nosies sekreto išsivalymas bei sudrėkinta nosies gleivinė. Bus lengviau kvėpuoti.

Jei tipalas būtų per koncentruotas jis ištrauktų iš nosies gleivinės vandenį ir taip galėtų būti pažeistas balansas. Naudojant stalo druską tinkamos koncentracijos tirpalą paruošti nepaprasta, be to stalo druskoje gali būti priedų (smulkių netirpių medžiagų), kurios gali dar labiau sudirginti nosies gleivinę. O naudojant tiesiog vandenį, kaip kad turbūt pa-įstama iš maudynių ežere ar baseine, iš nosies gleivinės išplaunami mineralai ir tai sukelia nemalonius ir net skausmingus pojūčius.

KVIEČIU Jus pažiūrėti šį VIDEO ir pamąstyti ar neatėjo laikas išbandyti šią NATŪRALIĄ, SAUGIĄ IR SVEIKĄ sveikatos priežiūros priemonę ir taip patiems jaustis geriau ir būti puikiu pavyzdžiu baimes įveikiančiu žiniomis ir patirtimi.

Related Articles

IZOTONINIS AR HIPERTONINIS?

IZOTONINIS AR HIPERTONINIS?

Teisinga tirpalo koncentracija nosies dušui turi lemiamą įtaką procedūros efektui. Todėl svarbu žinoti, kuo skiriasi ir kuomet derėtų naudoti izotoninį, o kuomet hipertoninį tirpalą. Ir kodėl į nosį patekęs vanduo pvz. baseine nepaprastai griaužia nosį?

Na o plaunant nosį teisingos koncentracijos išvalytų druskų tirpalu procedūra maloni ir labai efektyvi, veikianti tiek profilaktiškai, tiek gydančiai. 

Paprastas ar baseino vanduo turi daug mažesnę mineralų koncentraciją, nei kūno skysčių (kraujo plazmos ar nosies gleivinės) koncentracija. Tuomet vyksta mineralų difusija į mažesnės koncentracijos skystį - kitaip sakant iš nosies gleivinės išplaunami mineralai ir tai sukelia skausmingą dirginantį efektą.Related Products

  Nosies tepalas "Engelwurzbalsam" 15 ml

Nosies tepalas "Engelwurzbalsam" 15 ml

Šis Original-Stadelmann® Aromamišinys yra žolės ir žemės kvapo tepalas, kuris padeda tiek užsik..

14.99€ 16.90€

 Emser nosies dušas

Emser nosies dušas

Emser nosies dušas su rekomenduojama druska iš karštųjų šaltinių Vokietijoje. Nosies plovimas su dru..

17.99€ 19.50€

 Emser druska nosies dušui N50

Emser druska nosies dušui N50

Emser nosies dušas su rekomenduojama druska iš karštųjų šaltinių Vokietijoje. Nosies plovimas su dru..

19.00€