SIUNTINIAI

"Kodėl siuntiniai keliauja Lietuvos paštu?" klausia mūsų klientai.

dalinamės savo pamąstymais...

Mums svarbu, kad Jūs suprastumėte, kad tai darome dėl produktų kokybės.  

Kai užsakote natūralius sveikatos ir kūno priežiūros produktus, kurie pagaminti be sintetinių priedų, be konservantų ir be nebūtinų konsistenciją užtikrinančių medžiagų, mes rūpinamės, kad šios prekės Jus pasiektų aukščiausios kokybės.

Šis mūsų rūpestis atsispindi ir mūsų pasirinktame siuntimo metode, nes spiginant saulutei mašinoje vežiojamame pakete ar lauke stovinčiame paštomate temperatūra gali pakilti net iki 60°C, o šaltą žiemą ir stipriai sušalti. Tokie dideli temperatūrų pokyčiai turi neigiamos įtakos produktų kokybei. 

Jeigu vis tik pakuotė su eteriniais aliejais stipriai sušilo, pavyzdžiui palikus ją mašinoje ar saulės apšviestoje vietoje, leiskite pirmiausia jai atvėsti, neatidarykite, kol pakuotė įkaitusi, kitaip produktas labai greitai išgaruos ir nieko neliks buteliuko viduje.

Hidrolatams tai dar labiau kenkia karšta aplinka, nes jie mėgsta būti vėsioje vietoje. Trumpą šilumos poveikį jie puikiai toleruos, bet tai neturėtų būti pastovi hidrolato laikymo aplinka.

Na o su augaliniais aliejais rizika dar labiau didėja. Ypač jautrūs daug nesočiųjų riebalų rūgščių turintys aliejai, kaip erškėtuogių, nakvišų, granatų sėklų aliejai.  Yra  ir greitai degančių aliejų, tokių kaip kviečių gemalų aliejus, kurio nevertėtų provokuoti laikant aukštoje temparatūroje. Žiemą kai kurie aliejai iškrenta į nuosėdas.


Taigi, mūsų siūlomą kosmetiką rekomenduojama laikyti vėsioje, tamsioje vietoje. Po atidarymo kuo greičiau sunaudoti, nes deguonis įtakoja produktų kokybę. 


Tikiuosi mums pavyko patikslinti, kodėl Jūsų paketai keliauja Lietuvos paštu registruotu pirmenybiniu būdu.

Taip Jūsų pasirinktų produktų kokybė kiek įmanoma apsaugoma nuo didelių aplinkos įtakotų temperatūros pokyčių.